UleFone Armor Pad 64 ГБ
Фото 7 |
Водо/пиленепроникний і захищений від ударів Android-планшет з 8″ дисплеєм, підтримкою GPS/Glonass/Galileo-навігації, вбудованим GSM-модулем (до двох карт nano-SIM) та 3G/4G(LTE)-модемом для активного використання в польових , похідних чи дорожніх умовах. Корпус цього пристрою відповідає стандартам IP68/IP69K і повністю водо- та пиленепроникний. За твердженням виробника, воно витримує тривале занурення у воду і стійке до падінь з висоти до 1,5 м, що робить її незамінною в екстремальних ситуаціях.
Немаловажним достоїнством гаджета стала його хороша автономність. Завдяки потужному акумулятору (7650 мАгод) та енергоефективному залізу планшет UleFone Armor Pad 64 ГБ здатний тривалий час працювати без підзарядки. Особливості конструкції корпусу зумовили його значну товщину (14 мм) та чималу вагу (560 г). Планшет оснащений якісним IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1280x800 (189 dpi) з підтримкою технології Multitouch.
Як основа апаратної платформи використовується 8-ядерний ARM-процесор початкового рівня MediaTek Helio G25, що працює у зв'язці з 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної пам'яті (постійну пам'ять можна розширити картою microSDHC/SDXC об'ємом до 256 Гб). Вбудоване у процесор графічне ядро PowerVR GE8320 гарантує базовий рівень 3D-продуктивності. Підключення до глобальної мережі здійснюється за допомогою дводіапазонного модуля Wi-Fi 5 (802.11n/ас) або інтегрованим 3G/4G(LTE)-модемом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UleFone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UleFone.
Купити UleFone Armor Pad 64 ГБ
Усі ціни 11 →Ulefone Telefon typu tablet Armor Pad Unbreakable 8-calowy Android 12 HD I | 1 000 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad 8 cali 4/64GB 7650 mAh czarny RTULE080AXBTAPB | 764 zł |
ULEFONE Ulefone Armor Pad UF-TAP/BK Czarny | 849 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad 8 cali 4/64GB 7650 mAh czarny 109628 | 772 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad 8 cali 4/64GB 7650 mAh czarny 109628 | 764 zł |