Планшет
UleFone Armor Pad 2 256 ГБ
Фото 7 |
UleFone Armor Pad 2 256 ГБ
потужний процесорзахист від пилу та водиударостійкийUSB CGPSWi-Fi 6NFC-чипLTE2 SIMстереозвукємний акумулятор
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2000х1200 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:48 (МП)
Селфі камера:16 МП
Ємність батареї:18600 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:1018 г
Потужний ліхтарик на задній стороні корпусу (750 лм, 383 світлодіоди, 5.5 Вт, IPX8). Відеозйомка основною камерою з роздільною здатністю 2K. Бічна кнопка, що настроюється. Модуль NFC із підтримкою платежів. Барометр. Порт uSmart для підключення аксесуарів.
У комплекті рукоятка для зап'ястя та захисна плівка.
Всі характеристики
Характеристики Armor Pad 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UleFone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UleFone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UleFone Armor Pad 2 256 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ULEFONE Tablet Armor Pad 2 11 cali 8/256GB 18600 mAh czarno-żółty RTULE110 | 1 530 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad 2 11 cali 8/256GB 18600 mAh czarno-żółty 122239 | 1 545 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad 2 11 cali 8/256GB 18600 mAh czarno-żółty 122239 | 1 530 zł |
Tablet UleFone Armor Pad 2 11" 256 GB 4G LTE Czarno-złote (UF-TAP2/OE) | 1 496 zł |
Ulefone Armor Pad 2 Pancerny Tablet 4G 8/256GB 11'' Fhd+ 18600mAh IP68/69K | 1 508 zł |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості планшету UleFone Armor Pad 2:
- Підключення ендоскопів E01/E02, мікроскопа C01
- LED-світлодіод для індикації повідомлень
- Функція розширення ОЗП на 8 ГБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →