Комп'ютерне крісло Trust GXT 716 Rizza (23845)
Відео 1Фото 7 |
Trust GXT 716 Rizza |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 716 Rizza
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trust Krzesło gamingowe GXT716 RIZZA RGB LED MBTRUK000000023 | 994 zł |
Fotel TRUST GXT 716 Rizza RGB LED Czarny | 929 zł |
Trust GXT716 Rizza RGB Led KG-F-TRU-004 | 988 zł |
Trust Krzesło gamingowe GXT716 RIZZA RGB LED 67159 | 1 012 zł |
Fotel TRUST GXT 716 Rizza RGB LED Czarny | 929 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →