Похідний ніж True Utility SmartKnife
Фото 9 |
True Utility SmartKnife |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог True Utility 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі True Utility.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити True Utility SmartKnife
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
True Utility Smartknife TU573k | 145 zł |
TU573 True Utility Zestaw narzędzi SmartKnife, 13w1 | 97 zł |
True Utility Smartknife+- The Knife+ 15 Essential Tools Multitool Czarny | 83 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →