Nóż turystyczny True Utility SmartKnife
Zdjęcia 9 |
True Utility SmartKnife |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog True Utility 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele True Utility.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup True Utility SmartKnife
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
True Utility Smartknife TU573k | 145 zł |
TU573 True Utility Zestaw narzędzi SmartKnife, 13w1 | 97 zł |
True Utility Smartknife+- The Knife+ 15 Essential Tools Multitool Czarny | 83 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →