Корм для кішок Trovet Cat UPH 400 g
Trovet Cat UPH 400 g 0.2 кг0.4 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Cat UPH 400 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TROVET Unique Protein UPH z koniną - mokra karma dla psa i kota - 400 g | 24 zł |
Trovet Unique Protein UPH Konina dla psa i kota puszka 400g | 21 zł |
Trovet UPH Unique Protein 400 g z koniną, dla psów i kotów | 22 zł |
Показания к применению:
- пищевая аллергия
- пищевая непереносимость
- повышенная чувствительность к лошадиному белку
Модификації Trovet Cat UPH
Ціни на Trovet Cat UPH |
---|---|---|---|---|
Trovet Cat UPH 200 g | від 15 zł | 4 пропозиції | ||
Trovet Cat UPH 400 g | від 21 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →