Ваги TRISTAR WG-2432
TRISTAR WG-2432 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR WG-2432
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar Wg-2432 waga osobista pojemność 180 kg bambus | 103 zł |
Tristar Waga WG-2432 | 129 zł |
Waga łazienkowa TRISTAR WG-2432 | 124 zł |
Tristar Personal scale WG-2432 Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy | 116 zł |
Tristar | Personal scale | WG-2432 | Maximum weight (capacity) 180 kg | Ac | 143 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →