Літня шина Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
Відео 1Фото 4 |
Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Літні легкові шини класу UHP (Ultra High Performance) від відомого китайського виробника шинної продукції першого ешелону - компанії Triangle. Модель має традиційне компонування з асиметричним малюнком протектора та чотирма об'ємними аквадренажними каналами по всьому колу контактної плями. Великі жорсткі блоки протектора шини покращують керованість автомобіля на високих швидкостях та підсилюють гальмівні здібності.
Також на нарощування тягово-гальмівних властивостей спрямована робота множинних насічок на протекторних блоках. Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y однаково добре поводиться як на сухому, так і на мокрому асфальті — приблизно в половині випускаються типорозмірів моделі присвоєно вищий ранг «мокрого» зчеплення A. За іншими параметрами шина характеризується чуйними реакціями. показниками зносостійкості та малошумністю при коченні. З натяжкою гуму можна записати до сегменту недорогих літніх покришок зі спортивним характером.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Купити Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
OPONY PNEUMATYCZNE TRIANGLE 225/55 R17 101Y EFFEX SPORT CBPTH20222J17YFJ | 454 zł |
Triangle Effexsport TH202 (225/55 R17 101Y) CBPTH20222J17YFJ | 397 zł |
Opona Triangle 225/55R17 TH202 101Y XL RG - opony letnie CBPTH20222J17YFJ | 246 zł |
Модификації Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
Ціни на Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y | від 246 zł | 3 пропозиції |