Аудіосистема Triangle AIO 3
Відео 2Фото 17 |
Triangle AIO 3
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:90 Вт
Імпеданс:8 Ом
Носії:USB
Інтерфейси:Wi-Fi 4 (802.11n), LAN, DLNA
Габарити системи:195x360x150 мм
Вага:5.1 кг
Технологія AIO: Connect.
Всі характеристики
Купити Triangle AIO 3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Srebrny | 2 499 zł |
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Zielony | 2 499 zł |
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Czerwony | 2 499 zł |
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Biały | 2 499 zł |
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Niebieski | 2 499 zł |
Głośnik aktywny Triangle AIO 3 Kolor: Różowy | 2 499 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →