Портативна колонка Tracer Superbox
Відео 1Фото 6 |
Tracer Superbox |
|
Багатофункціональна розважальна мобільна акустична система з бездротовим підключенням, вбудованим microSD-картридером, FM-приймачем та світлодіодним підсвічуванням. Має ефектний зовнішній дизайн вертикально-орієнтованого пластикового корпусу, який можна встановлювати на будь-які тверді поверхні. Забезпечена роз'ємом для підключення динамічного мікрофона, який буде потрібний для роботи в режимі караоке.
Незважаючи на компактні розміри та невелику вагу, забезпечує гідний рівень гучності, за яку відповідає система із двох активних випромінювачів, що працює у зв'язці з енергоефективним цифровим підсилювачем. Завдяки такому компонування мобільна акустична система Tracer Superbox забезпечує прийнятну якість звучання при відтворенні танцювальних, клубних та хіп-хоп треків. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання у приміщеннях та акустичного оформлення невеликих відкритих майданчиків (немає захисту від бризок води). За допомогою цієї колонки легко і просто організувати бездротове виведення звуку зі смартфонів, ноутбуків або планшетів за енергоефективним інтерфейсом Bluetooth 5.0, що бездоганно працює на відстані до 10 м. Підтримується відтворення аудіофайлів форматів mp3/wav/wma з FLASH-накопичувачів або карт пам'яті microSD/SD . Вбудований акумулятор забезпечує до 6 годин звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracer.
Купити Tracer Superbox
Усі ціни 17 →Tracer Głośnik Superbox TWS Bluetooth UGTRAB000046612 | 73 zł |
Głośniki przenośne Tracer Superbox TWS BLUETOOTH GL-M-TRA-039 | 63 zł |
Głośnik mobilny TRACER Superbox Czarny | 60 zł |
Tracer Głośnik Superbox TWS Bluetooth 53233 | 72 zł |
Głośnik mobilny TRACER Superbox Czarny | 60 zł |