Głośnik przenośny Tracer Superbox
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Tracer Superbox |
|
Wielofunkcyjny mobilny system głośników rozrywkowych z połączeniem bezprzewodowym, wbudowanym czytnikiem kart microSD, odbiornikiem FM i podświetleniem LED. Ma spektakularny wygląd zewnętrzny z pionową obudową z tworzywa sztucznego, którą można zainstalować na dowolnej twardej powierzchni. Wyposażony w złącze do podłączenia mikrofonu dynamicznego, który jest niezbędny do pracy w trybie karaoke.
Mimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej wagi zapewnia przyzwoity poziom głośności, za co odpowiada układ dwóch aktywnych radiatorów współpracujących z energooszczędnym wzmacniaczem cyfrowym. Dzięki takiemu układowi system głośników mobilnych Tracer Superbox zapewnia akceptowalną jakość dźwięku podczas odtwarzania utworów tanecznych, klubowych i hip-hopowych. Jest pozycjonowany przez producenta jako produkt podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku wewnętrznego i projektowania akustycznego małych otwartych przestrzeni (brak ochrony przed bryzgami wody). Dzięki temu głośnikowi łatwo i prosto zorganizujesz bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku ze smartfonów, laptopów czy tabletów poprzez energooszczędny interfejs Bluetooth 5.0, który działa bez zarzutu w odległości do 10 m. Odtwarzanie plików audio mp3 / wav / wma z Obsługiwane są dyski FLASH lub karty pamięci microSD/SDHC. Wbudowana bateria zapewnia do 6 godzin dźwięku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tracer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tracer.
Kup Tracer Superbox
Wszystkie ceny 16 →Tracer Głośnik Superbox TWS Bluetooth UGTRAB000046612 | 73 zł |
Głośniki przenośne Tracer Superbox TWS BLUETOOTH GL-M-TRA-039 | 63 zł |
Głośniki TRACER Superbox TWS BLUETOOTH | 69 zł |
Głośnik mobilny TRACER Superbox Czarny | 61 zł |
Tracer Głośnik Superbox TWS Bluetooth 53233 | 72 zł |