Літня шина Toyo Proxes CF2 225/65 R17 102H
Відео 2Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes CF2 225/65 R17 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes CF2 225/65 R17 102H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toyo Proxes CF2 (225/65 R17 102H) 1589568 | 605 zł |
Toyo Proxes CF2 ( 225/65 R17 102H SUV ) 1589568 | 659 zł |
Toyo Proxes CF2 ( 225/65 R17 102H SUV ) | 668 zł |
Opony letnie 225/65R17 102H Proxes CF2 SUV Toyo | 484 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →