Літня шина TIGAR HP 205/55 R16 94V
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR HP 205/55 R16 94V |
|
Надійне зчеплення з сухою і мокрою дорогою. Стійкість до аквапланування. Низький опір коченню. Тривала ходимість.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації TIGAR HP 205/55 R16 94V
Ціни на TIGAR HP 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
TIGAR HP 205/55 R16 91H | від 433 zł | 1 пропозиція | ||
TIGAR HP 205/55 R16 91V | від 370 zł | 1 пропозиція | ||
TIGAR HP 205/55 R16 91W | від 396 zł | 1 пропозиція | ||
TIGAR HP 205/55 R16 94V | від 476 zł | 1 пропозиція | ||
TIGAR HP 205/55 R16 94W | від 472 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →