Конвектор Thermoval TX 2000W 2 кВт
Thermoval TX 2000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermoval 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermoval.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermoval TX 2000W 2 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik konwektorowy TX 2000 W IP20 | 309 zł |
Elektryczny Grzejnik Konwektorowy Tx - 2000 W Ip20 | 487 zł |
Grzejnik konwektorowy stały TX 2000W THERMOVAL | 330 zł |
Grzejnik konwektorowy TX 2000 W IP20 | 309 zł |
Модификації Thermoval TX 2000W
Ціни на Thermoval TX 2000W |
---|---|---|---|---|
Thermoval TX 500W 0.5 кВт | від 249 zł | 2 пропозиції | ||
Thermoval TX 1000W 1 кВт | від 299 zł | 2 пропозиції | ||
Thermoval TX 1500W 1.5 кВт | від 281 zł | 5 пропозицій | ||
Thermoval TX 2000W 2 кВт | від 309 zł | 4 пропозиції | ||
Thermoval TX 2500W 2.5 кВт | від 343 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →