Термопаста Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm (TG-MP8-100-100-20-1R)
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermal Grizzly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermal Grizzly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podkładka termiczna Grizzly Minus Pad 8 100x100x2mm różowa TG-MP8-100-100- | 137 zł |
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 100×100×2mm - Podk?adka termiczna | 207 zł |
Pad termoprzewodzący Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 100 × 100 × 2,0 mm WEN- | 200 zł |
Termopad THERMAL GRIZZLY Minus Pad 8 Minus Pad 8 100x100 | 200 zł |
No name Podkładka termiczna Grizzly Minus 8 - 100 × 100 × 2,0 mm | 209 zł |
Модификації Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm
Ціни на Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm |
---|---|---|---|---|
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x0.5mm | від 110 zł | 5 пропозицій | ||
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.0mm | від 130 zł | 4 пропозиції | ||
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5mm | від 144 zł | 4 пропозиції | ||
Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x2.0mm | від 137 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →