MESH система Tenda Nova EX12 (1-pack)
Відео 1Фото 5 | 361 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! Tenda EX12 1-Pack AX3000 System Mesh Wi-Fi 6 (jednopakwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Tenda Nova EX12 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nova EX12 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Tenda Nova EX12 (1-pack)
Ціни на Tenda Nova EX12 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Tenda Nova EX12 (1-pack) | від 361 zł | 1 пропозиція | ||
Tenda Nova EX12 (2-pack) | від 749 zł | 2 пропозиції | ||
Tenda Nova EX12 (3-pack) | від 1 130 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →