Підгузки-трусики Tena Lady Pants Plus L /8 pcs
Фото 8 |
Tena Lady Pants Plus L /8 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Lady Pants Plus L /8 pcs
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tena Lady Pants Plus, bielizna chłonna, large 95-130 cm, 8 sztuk | 24 zł |
TENA Lady Pants Creme Plus Majtki chłonne L, 8 sztuk | 22 zł |
TENA Lady Pants Plus Large Creme 8 szt. | 30 zł |
Majtki chłonne TENA Lady Pants Plus L, 8 szt. - !!! WYSYŁKA W 24H !!! | 20 zł |
Tena Lady Pants Plus Noir, bielizna chłonna, large 95-130 cm, 8 sztuk | 25 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →