Карта пам'яті Team Group microSD UHS-1 32 ГБ
Team Group microSDHC UHS-1 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Team Group microSD UHS-1
Ціни на Team Group microSD UHS-1 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSD UHS-1 16 ГБ | від 25 zł | 2 пропозиції | ||
Team Group microSD UHS-1 64 ГБ | від 34 zł | 2 пропозиції | ||
Team Group microSD UHS-1 128 ГБ | від 55 zł | 1 пропозиція |