Карта пам'яті Team Group microSDHC Class 10 500x 32 ГБ
Team Group microSDHC Class 10 500x 32Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group microSDHC Class 10 500x 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Team Group 32 GB Micro SDHC karta pamięci flash TUSDH32GCL10U03 | 31 zł |
Karta TeamGroup 500x MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I (TUSDH32GCL10U03) | 90 zł |
Karta TeamGroup 500x MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I (TUSDH32GCL10U03) | 385 zł |
Модификації Team Group microSDHC Class 10 500x
Ціни на Team Group microSDHC Class 10 500x |
---|---|---|---|---|
Team Group microSDHC Class 10 500x 16 ГБ | від 62 zł | 3 пропозиції | ||
Team Group microSDHC Class 10 500x 32 ГБ | від 31 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →