Телевізор TCL 43C649 43 "
Фото 5 |
TCL 43C649 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 3100 к/с
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 43C649 43 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TCL TV 4K QLED 43C649 | 2 214 zł |
TCL 43C649 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Telewizor TCL 43C649 QLED 43'' 4K Ultra HD Google TV | 1 999 zł |
TCL 43C649 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 999 zł |
Tcl 43c649 43´´ 4k Qled Tv Posrebrzany PALTelewizor TCL 43C649 o przekątnej 43 ´´ i rozdzielczości 4K QLED to wysokiej jakości telewizor o imponującym wyświetlaczu i d... щеoskonałej wydajności audio. Ten elegancki i stylowy telewizor wyposażony jest w ekran o przekątnej 43 cali, który obsługuje rozdzielczość 4K, zapewniając zanurzające się w oglądaniu doświadczenie z oszałamiającą jasnością i żywymi kolorami. Technologia QLED wzmacnia wyświetlanie dalej przez dostarczanie szerokiego spektrum kolorów i wyjątkowego kontrastu. To gwarantuje, że każdy obraz i wideo na ekranie wyglądają realistycznie i szczegółowo, co czyni je idealnymi do oglądania filmów, sportu lub grania w gry wideo. Dzięki tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 981 zł |
АксесуариВсі аксесуари для TCL 43C649 →
Модификації TCL 43C649
Ціни на TCL 43C649 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C649 43 " | від 1 981 zł | 5 пропозицій | ||
TCL 50C649 50 " | від 2 099 zł | 2 пропозиції | ||
TCL 55C649 55 " | від 2 299 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 789 zł
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 799 zł
50 ", 4K, 60 Гц, QLED, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 099 zł
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 129 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 099 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3200 к/с, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 546 zł
43 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 008 zł
43 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 999 zł
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 1600 к/с, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 000 zł
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 999 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 999 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 900 zł
43 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, T2-тюнер