Telewizor TCL 43C649 43 "
Zdjęcia 5 |
TCL 43C649 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 3100 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 43C649 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL TV 4K QLED 43C649 | 2 211 zł |
TCL 43C649 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor TCL 43C649 QLED 43'' 4K Ultra HD Google TV | 1 999 zł |
TCL 43C649 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 999 zł |
Tcl 43c649 43´´ 4k Qled Tv Posrebrzany PALTelewizor TCL 43C649 o przekątnej 43 ´´ i rozdzielczości 4K QLED to wysokiej jakości telewizor o imponującym wyświetlaczu i d... więcejoskonałej wydajności audio. Ten elegancki i stylowy telewizor wyposażony jest w ekran o przekątnej 43 cali, który obsługuje rozdzielczość 4K, zapewniając zanurzające się w oglądaniu doświadczenie z oszałamiającą jasnością i żywymi kolorami. Technologia QLED wzmacnia wyświetlanie dalej przez dostarczanie szerokiego spektrum kolorów i wyjątkowego kontrastu. To gwarantuje, że każdy obraz i wideo na ekranie wyglądają realistycznie i szczegółowo, co czyni je idealnymi do oglądania filmów, sportu lub grania w gry wideo. Dzięki tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 981 zł |
AkcesoriaWszystkie akcesoria do TCL 43C649 →
Modyfikacje TCL 43C649
Ceny na TCL 43C649 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C649 43 " | od 1 981 zł | 5 oferty | ||
TCL 50C649 50 " | od 2 099 zł | 2 oferty | ||
TCL 55C649 55 " | od 2 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 789 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 799 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 099 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 129 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 099 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3200 kl./s, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 546 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 008 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 000 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 999 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 999 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 999 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 1600 kl./s, QLED, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 900 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2