Санки Stiga Pacer
Фото 6 |
Stiga Pacer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga Pacer
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sanki plastikowe Ślizg STIGA PACER GREEN z hamulce | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER PINK z hamulce | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER z hamulcem | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER różowe | 79 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →