Sanki Stiga Pacer
Zdjęcia 6 |
Stiga Pacer |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stiga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stiga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stiga Pacer
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sanki plastikowe Ślizg STIGA PACER GREEN z hamulce | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER PINK z hamulce | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER z hamulcem | 95 zł |
Sanki plastikowe- Ślizg STIGA PACER różowe | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →