Проточний водонагрівач Stiebel Eltron PHB 21
Stiebel Eltron PHB 21 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiebel Eltron PHB 21
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ogrzewacz siłowy PHB 21 kW 400 V | 790 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PHB21 STIEBEL ELTRON | 949 zł |
Ogrzewacz siłowy PHB 21 kW 400 V | 790 zł |
Модификації Stiebel Eltron PHB 21
Ціни на Stiebel Eltron PHB 21 |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron PHB 13 | від 829 zł | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron PHB 18 | від 829 zł | 4 пропозиції | ||
Stiebel Eltron PHB 21 | від 790 zł | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron PHB 24 | від 949 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →