Конвектор Stiebel Eltron CND 75 0.75 кВт (234813)
Фото 6 |
Stiebel Eltron CND 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stiebel Eltron CND 75
Ціни на Stiebel Eltron CND 75 |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron CND 75 0.75 кВт | від 1 814 zł | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron CND 100 1 кВт | від 2 122 zł | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron CND 150 1.5 кВт | від 1 871 zł | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron CND 200 2 кВт | від 2 041 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →