Тепловентилятор Stella STT-2000
Stella STT-2000 термостаттермовентилятор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stella 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stella.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stella STT-2000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STELLA STT-2000 SST-2000 | 110 zł |
Termowentylator Stella Termowentylator STELLA STT-2000 | 69 zł |
Farelka Dmuchawa Elektryczna Termowentylator Grzejnik Stella Duża Moc 2000 | 69 zł |
Grzejnik Elektryczny Farelka Termowentylator 2000W | 69 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →