Йогуртниця Steba JM 3
Фото 4 |
Steba JM 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba JM 3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba JM 3 urządzenie do przygotowywania pysznego jogurtu w idealnej konsy | 208 zł |
Jogurtownica STEBA JM 3 | 245 zł |
Jogurtownica Steba JM 3 | 243 zł |
STEBA URZĄDZENIE DO JOGURTÓW JM 3 | 241 zł |
Додаткові функції і можливості йогуртниці Steba JM 3:
- Регульована температура 20 – 55 °C
РекомендуємоПорівняти в таблиці →