Ekspres do jogurtów Steba JM 3
Zdjęcia 4 |
Steba JM 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba JM 3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba JM 3 urządzenie do przygotowywania pysznego jogurtu w idealnej konsy | 208 zł |
Jogurtownica STEBA JM 3 | 245 zł |
Jogurtownica Steba JM 3 | 243 zł |
STEBA URZĄDZENIE DO JOGURTÓW JM 3 | 241 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości jogurtownicy Steba JM 3:
- Regulowana temperatura 20 - 55 °C
PolecamyPorównaj w tabeli →