Набір інструментів Stanley 1-66-039
Stanley 1-66-039 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-66-039
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Stanley Zestaw wkrętaków 6 elem. 'zegarmistrzowskie' klasyczne 1-6 | 28 zł |
Stanley Zestaw metalowych wkrętaków zegarmistrzowskich 6szt. (66-039) | 30 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY, 6 szt | 27 zł |
Zestaw wkrętaków ST-1-66-039 Stanley | 38 zł |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Stanley 1-66-039:
- Розміри:
- 1.4, 2.0, 2.4, 3 мм
- PZ0, PZ1
РекомендуємоПорівняти в таблиці →