Zestaw narzędziowy Stanley 1-66-039
Stanley 1-66-039 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-66-039
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Zestaw wkrętaków 6 elem. 'zegarmistrzowskie' klasyczne 1-6 | 28 zł |
Stanley Zestaw metalowych wkrętaków zegarmistrzowskich 6szt. (66-039) | 30 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY, 6 szt | 27 zł |
Zestaw wkrętaków ST-1-66-039 Stanley | 38 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Stanley 1-66-039:
- Wymiary:
- 1.4, 2.0, 2.4, 3 mm
- PZ0, PZ1
PolecamyPorównaj w tabeli →