Духова шафа Smeg Linea SO6104APG
Фото 11 |
Smeg Linea SO6104APG |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg Linea SO6104APG
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik parowy z unkcją mikrofali Smeg Linea neptune grey 60 cm SO6104AP | 17 612 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali i pary SMEG SO6104APG neptune grey | OMNICHE | 17 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali i pary SMEG SO6104APG neptune grey | czyszcz | 17 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6104APG - Gwarancja 5 lat! (22) | 17 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6104APG -GWARANCJA 5 LAT -RATY | 17 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6104APG - Gwarancja 5 lat! (22) | 17 099 zł |
Piekarnik Smeg SO6104APG | 17 098 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →