Холодильник Smeg FAB5LDUJ5 різнокольоровий
Smeg FAB5LDUJ5 різнокольоровий |
|
Дизайн в стилі 50-х років.
Двері не переважує. У моделей з R дверні петлі праворуч, у моделей з L дверні петлі зліва.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg FAB5LDUJ5 різнокольоровий
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka wolnostojąca mała jednodrzwiowa Smeg 50's Style flaga Wielkiej Bry | 5 098 zł |
Minibar SMEG FAB5LDUJ5 flaga brytyjska (chromowany uchwyt) zawiasy drzwi l | 5 669 zł |
Chłodziarka wolnostojąca SMEG FAB5LDUJ5 flaga brytyjska | zawiasy po LEWEJ | 4 949 zł |
Chłodziarka SMEG FAB5LDUJ5 Flaga brytyjska - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 4 949 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Smeg FAB5LDUJ5 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 2 | 4 949 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →