Плита Smeg CPF9GPOR оранжевий
Smeg CPF9GPOR оранжевий |
|
Висувний ящик для посуду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg CPF9GPOR оранжевий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia wolnostojąca Smeg Portofino pomarańczowy CPF9GPOR | 14 275 zł |
Kuchnia wolnostojąca SMEG CPF9GPOR pomarańczowy 90cm | czyszczenie pirolit | 13 859 zł |
Kuchnia wolnostojąca z płytą gazową Smeg CPF9GPOR | 13 859 zł |
SMEG Kuchnia pomarańczowa CPF9GPOR - Gwarancja do 5 lat ! Zadzwoń (22) 877 | 13 859 zł |
Kuchnia Smeg CPF9GPOR -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 13 859 zł |
SMEG Kuchnia pomarańczowa CPF9GPOR - Gwarancja do 5 lat ! Zadzwoń (22) 877 | 13 859 zł |
Kuchnia wolnostojąca z płytą gazową Smeg CPF9GPOR | 13 859 zł |
Модификації Smeg CPF9GPOR
Ціни на Smeg CPF9GPOR |
---|---|---|---|---|
Smeg CPF9GPWH білий | від 13 409 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPAN графіт | від 13 409 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPYW жовтий | від 13 859 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPOG зелений | від 13 409 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPX нержавіюча сталь | від 13 859 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPOR оранжевий | від 13 859 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPR червоний | від 13 409 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg CPF9GPBL чорний | від 13 409 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →