Блок живлення SilverStone SFX ST45SF
Відео 18Фото 9 |
SilverStone SFX ST45SF 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone SFX ST45SF
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz SilverStone 450W (SST-ST45SF V3.0) | 376 zł |
Zasilacz komputerowy SILVERSTONE SFX PSU SST-ST45SF v 3.0, 450 W | 577 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Silverstone SFX PSU SST-ST45SF v 3.0, 450W 80 Plus Bro | 402 zł |
SilverStone SFX 450W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 319 zł |
Відеоогляди
Модификації SilverStone SFX
Ціни на SilverStone SFX |
---|---|---|---|---|
SilverStone SFX ST45SF | від 319 zł | 5 пропозицій | ||
SilverStone SFX ST45SF-G | від 474 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо