Оперативна пам'ять Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02
Silicon Power SP008GLSTU160N02 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power 8 GB 204pin DDR3L SO-DIMM 1600 MHz moduł pamięci SP008GLSTU1 | 90 zł |
Silicon Power | 113 zł |
Pamięć RAM SILICON POWER 8GB 1600MHz | 152 zł |
Pamięć RAM SILICON POWER 8GB 1600MHz SP008GLSTU160N02 | 146 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSTU160N02 | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02 | від 53 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →