Аудіосистема Sharp PS-929
Відео 12Фото 5 |
Компанія Sharp пропонує портативну аудіосистему, призначену для галасливих вечірок. Це досить габаритний пристрій вагою понад 7,5 кг, який можна використовувати у вертикальному або горизонтальному положенні. Для зручного транспортування та перенесення в корпус вбудована ручка. Загальна потужність системи складає 180 Вт. Еквалайзер дозволяє налаштувати звук на свій смак, а спеціальна кнопка Super Bass збільшує потужність наднизьких частот і посилює насичені баси.
Якщо потрібно ще більше гучності — об'єднайте дві колонки в стереопару за допомогою технології TWS. Bluetooth забезпечує бездротове підключення Sharp PS-929 до смартфона, планшета та інших гаджетів. Крім цього, є USB-порт для програвання та заряджання та Aux-вхід. Панель управління розташована у верхній частині колонки та доповнена невеликим дисплеєм для зручнішого використання. Модель може живитись від мережі або вбудованого акумулятора. Одного його заряду вистачає до 13 години автономної роботи. Щоб доповнити атмосферу вечірки, виробник додав підсвічування зі світловими ефектами, стробоскопічне джерело світла та мікрофон для караоке, що входить до комплекту постачання.
Купити Sharp PS-929
Sharp PS-929 Soundbar Szary 180W | 499 zł |
Sharp PS-929 180W Bluetooth Czarny | 499 zł |
Sharp PS-929 180W Bluetooth Czarny | 599 zł |
Sharp Ps-929 Bluetooth Speaker Czarny | 676 zł |