System audio Sharp PS-929
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Firma Sharp oferuje przenośny system audio przeznaczony do głośnych imprez. To dość duże urządzenie ważące ponad 7,5 kg, z którego można korzystać w pozycji pionowej lub poziomej. Dla wygodnego transportu i przenoszenia uchwyt jest wbudowany w korpus. Całkowita moc systemu wynosi 180 W. Korektor pozwala dostosować dźwięk do własnych upodobań, a dedykowany przycisk Super Bass zwiększa moc ultraniskich częstotliwości i wzmacnia bogate basy.
Jeśli potrzebujesz jeszcze większej głośności, połącz dwa głośniki w parę stereo, korzystając z technologii TWS. Bluetooth zapewnia bezprzewodowe połączenie Sharp PS-929 ze smartfonem, tabletem i innymi gadżetami. Dodatkowo dostępny jest port USB do odtwarzania i ładowania oraz wejście Aux. Panel sterowania znajduje się w górnej części kolumny i jest uzupełniony małym wyświetlaczem zapewniającym wygodniejszą obsługę. Model może być zasilany z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Jedno ładowanie wystarcza na aż 13 godzin pracy baterii. Aby dopełnić imprezowy klimat, producent dodał podświetlenie z efektami świetlnymi, źródło światła stroboskopowego oraz mikrofon do karaoke, który znajduje się w zestawie.
Kup Sharp PS-929
Wszystkie ceny 6 →Sharp PS-929 Soundbar Szary 180W | 499 zł |
Power audio SHARP PS-929 | 600 zł |
Sharp PS-929 180W Bluetooth Czarny | 499 zł |
Sharp Ps-929 Bluetooth Speaker Czarny | 676 zł |