Раклетниця Severin RG 2370 чорний
Фото 5 |
Severin RG 2370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin RG 2370 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Rg 2370 Grill Czarny 600 W | 117 zł |
Severin RG 2370 441cm2 | 120 zł |
Mini grill elektryczny SEVERIN Raclette RG 2370 | 120 zł |
Grill elektryczny Severin RG2370 | 117 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →