Grill raclette Severin RG 2370 czarny
Zdjęcia 5 |
Severin RG 2370 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin RG 2370 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin Rg 2370 Grill Czarny 600 W | 117 zł |
Severin RG 2370 441cm2 | 120 zł |
Mini grill elektryczny SEVERIN Raclette RG 2370 | 120 zł |
Severin RG 2370 441cm2 | 120 zł |
Grill elektryczny Severin RG2370 | 117 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →