Метеостанція Sencor SWS 12500
Відео 5Фото 14 |
Sencor SWS 12500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWS 12500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor Profesjonalna stacja METEO WiFi SWS 12500 wys. LCD 21,4cm Kolor QUS | 909 zł |
Sencor Profesjonalna stacja METEO WiFi SWS 12500 wys. LCD 21,4cm Kolor 624 | 926 zł |
Profesjonalna stacja pogody Sencor SWS 12500 Wi-Fi | 825 zł |
Sencor Profesjonalna stacja METEO WiFi SWS 12500 wys. LCD 21,4cm Kolor 624 | 909 zł |
Profesjonalna stacja METEO WiFi SWS 12500 wys. LCD 21,4cm Kolor | 991 zł |
Profesjonalna stacja pogody Sencor SWS 12500 Wi-Fi | 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →