Ваги Sencor SKS 7074RD
Фото 9 |
Sencor SKS 7074RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SKS 7074RD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor SKS podłączona waga 7074RD SKS 7074RD | 200 zł |
Waga kuchenna Sencor SKS 7074RD z Bluetooth | 210 zł |
Sencor SKS 7074RD 5kg | 200 zł |
Sencor SKS 7074RD Inteligentna Waga Kuchenna z Bluetooth | 200 zł |
Модификації Sencor SKS 7074RD
Ціни на Sencor SKS 7074RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SKS 7075RS | від 200 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SKS 7076GD | від 200 zł | 4 пропозиції | ||
Sencor SKS 7071GR | від 200 zł | 5 пропозицій | ||
Sencor SKS 7077CH | від 200 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor SKS 7074RD | від 200 zł | 5 пропозицій | ||
Sencor SKS 7070GG | від 200 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor SKS 7072BL | від 200 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SKS 7073VT | від 200 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor SKS 7078BK | від 200 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →