Ваги Sencor SBS 2507RD
Sencor SBS 2507RD НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBS 2507RD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SBS 2507RD Cyfrowa waga osobista czerwona 40021392 | 79 zł |
Sencor Waga łazienkowa Sencor SBS 2507RD | 95 zł |
Waga łazienkowa Sencor SBS 2507RD | 70 zł |
Waga łazienkowa SENCOR SBS 2507RD | 59 zł |
Sencor SBS 2507RD Waga łazienkowa | 60 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →