Сушарка для фруктів Sencor SFD 7000BK
Фото 14 |
Sencor SFD 7000BK |
|
Горизонтальна сушарка торгової марки Sencor є старшим рішенням фірмового модельного ряду. Тут реалізована технологія подачі повітря HORIZONTAL AIR FLOW, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла і виключає необхідність перестановки піддонів в ході висушування продуктів. Ще модель характеризується великою робочою площею: передбачені 10 рівнів завантаження з розміром лотка 370x300 мм забезпечать солідний сумарний корисний об'єм.
Сушарка фруктів Sencor SFD 7000bk отримала електронне управління зі світлодіодним дисплеєм і таймером з подальшим автоматичним вимиканням приладу по закінченню заданого часу. Регулювання температур доступні в широкому діапазоні — від 40 до 75 °C. Тому тут можна висушувати як трави, які потребують низькотемпературних режимах, так і готувати в'ялене м'ясо або рибу. Крім цього тут можна робити сухофрукти, трав'яні чаї, сушені гриби, висушувати насіння і т.д. також в комплект поставки включений додатковий піддон для пастили. З інших особливостей варто виділити наявність 800-ватного нагрівача з захистом від перегріву і прозорою дверцята, що спрощує візуальний контроль за процесом. Важить прилад солідні 9 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Купити Sencor SFD 7000BK
Усі ціни 11 →Odwadniacz do żywności z poziomą technologią przepływu powietrza 800 W cza | 699 zł |
SENCOR Suszarka do grzybów SENCOR SFD 7000BK Czarny | 699 zł |
Dehydrator SENCOR SFD 7000BK | 776 zł |
Dehydrator SENCOR SFD 7000BK | 772 zł |