Блок живлення Seasonic PRIME GX PRIME GX-750 (SSR-750GD2)
Відео 10Фото 12 |
Seasonic PRIME GX PRIME GX-750 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic PRIME GX PRIME GX-750
Seasonic PRIME GX-750 750 W | 822 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Seasonic PRIME GX-750 - 750W ATX23 - PACZKOMAT, POCZTA | 850 zł |
Seasonic Prime Gx-750 Modular Power Supply 750w Posrebrzany 127342 | 679 zł |
Золото як платина
Тайваньський бренд Seasonic міцно асоціюється з продукцією дорогою і високоякісною продукцією А-класу. Одна з найпопулярніших моделей компанії, Seasonic PRIME GX незважаючи на «золотий» статус не пасує перед багатьма «платиновими» блоками живлення.
Чертовски тихий
По-перше, це один із самих тихих блоків живлення в категорії до $250. Навіть під навантаженням практично не шумить, не перевищуючи поріг в 19 дБ. Важливий нюанс якщо вам потрібен потужний і водночас тихий комп'ютер. При цьому ви вільні ще більше знизити рівень шуму, переводячи гібридну систему охолодження в напівпасивний режим. По-друге, вражає увагу Seasonic до деталей. Наприклад в комплекті з блоком поставляється зручний чохол для зберігання відстібаємих кабелів і кілька стяжок, які полегшують прокладання кабелів всередині системного блока. В-третіх, 12 років гарантії на блоки живлення не дає майже ніхто. А Seasonic дає.
Якісна схемотехніка і японські конденсатори
За традицією Seasonic використовує якісну схемотехніку і японські конденсатори, тому з продуктивністю тут повний порядок: при зміні навантаження всі три головні лінії живлення зберігають стабільність, а загальне відхилення напруги набагато нижче, ніж того вимагає стандарт ATX12V норм. А все це добро дуже слабо гріється, завдяки чому ми отримали т вражаючий запас по потужності ― 24%, пані та панове. Єдиним мінусом не тлі всього цього є традиційно висока для бренду ціна, на ринку повно куди більш дешевих моделей з сертифікатом 80+ Gold, але не багато з них можуть запропонувати подібне поєднання якості і функціональності. Правда, знайти саме 750-ватну модель у продажу зараз не так вже просто, тому тримаємо в голові альтернативний варіант 650 Вт. Благо, що для сучасних комплектуючих з низьким TDP навіть такого запасу вистачить, щоб побудувати дійсно потужну систему.
Модификації Seasonic PRIME GX
Ціни на Seasonic PRIME GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME GX PRIME GX-650 | від 633 zł | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-750 | від 679 zł | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-850 | від 706 zł | 6 пропозицій | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000 | від 861 zł | 9 пропозицій |