Портативна колонка SAVIO BS-022
Відео 1Фото 6 |
SAVIO BS-022 |
|
Стильна, практична та недорога мобільна акустична система помірної потужності (10 Вт) з бездротовим bluetooth-підключенням, вбудованим картридером, FM-тюнером, портом USB для FLASH-накопичувачів, інтуїтивно зрозумілим керуванням, підтримкою функції спікерфону для прийому голосових викликів та голосових викликів. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії 2022, орієнтований на широке коло економних користувачів, які хотіли б придбати недорогу портативну колонку для побутового використання.
Ця модель допоможе організувати невелику дружню вечірку, імпровізовану дворову дискотеку або створити відповідну атмосферу на пікніку. Мобільна акустична система SAVIO BS-022 виконана в міцному циліндричному корпусі помірної ваги (700 г) з приємним кольоровим оформленням та практичною ручкою для перенесення. За її звучання відповідають два широкосмугові динаміки діаметром 45 мм з номінальною 5 Вт кожен і двома пасивними низькочастотними резонаторами, що підсилюють басовий діапазон. Вбудований MP3-плеєр вміє програвати MP3-файли з microSD-карт об'ємом до 32 Гб та FLASH-накопичувачів. Достатньо один раз записати добірку улюблених треків на носій, і вона завжди буде під рукою. Вбудований акумулятор заряджається через порт microUSB і забезпечує до 7 годин активної автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAVIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAVIO.
Купити SAVIO BS-022
Усі ціни 9 →Głosnik Bluetooth Savio BS-022 Czerwony SAVBS-022 | 90 zł |
Głośnik mobilny SAVIO BS-022 Czerwony | 79 zł |
Savio BS-022 10W Radio FM Czerwony | 80 zł |
Głośnik mobilny SAVIO BS-022 Czerwony | 79 zł |