Głośnik przenośny SAVIO BS-022
Wideo 1Zdjęcia 6 |
SAVIO BS-022 |
|
Stylowy, praktyczny i niedrogi system głośników mobilnych o średniej mocy (10 W) z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, wbudowanym czytnikiem kart, tunerem FM, portem USB na pendrive'y, intuicyjnym sterowaniem, obsługą funkcji zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń głosowych i zasilaniem bateryjnym . Pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt podstawowy na rok 2022, skierowany do szerokiego grona oszczędnych użytkowników, którzy chcieliby kupić niedrogi przenośny głośnik do użytku domowego.
Model ten pomoże zorganizować kameralne przyjęcie towarzyskie, zaimprowizowaną dyskotekę na podwórku czy stworzyć odpowiednią atmosferę na pikniku. Mobilny system głośnikowy SAVIO BS-022 jest wykonany w wytrzymałej cylindrycznej obudowie o umiarkowanej wadze (700 g) z przyjemną kolorystycznie konstrukcją i praktycznym uchwytem do przenoszenia. Za jego brzmienie odpowiadają dwa głośniki szerokopasmowe o średnicy 45 mm o nominalnej mocy 5 W każdy oraz dwa pasywne rezonatory niskotonowe, które wzmacniają zakres basów. Wbudowany odtwarzacz MP3 odtwarza pliki MP3 z kart microSD do 32 GB oraz dysków FLASH. Wystarczy raz napisać wybór ulubionych utworów do nośnika i zawsze będzie on pod ręką. Wbudowana bateria jest ładowana przez port microUSB i zapewnia do 7 godzin aktywnego działania na baterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Kup SAVIO BS-022
Wszystkie ceny 8 →Głosnik Bluetooth Savio BS-022 Czerwony SAVBS-022 | 90 zł |
Savio BS-022 10W Radio FM Czerwony | 80 zł |
Głośnik Savio BS-022 czerwony (SAVIO BS-022) | 86 zł |
Głośnik SAVIO BS-022, Bluetooth | 82 zł |
Savio BS-022 10W Radio FM Czerwony | 80 zł |