Зимова шина Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V
Відео 2Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Eskimo HP 2 XL FP MS - 215/55R17 98V - opony zimowe 532514 | 439 zł |
Sava Eskimo HP2 (215/55 R17 98V) 532514 | 479 zł |
Sava Eskimo HP2 ( 215/55 R17 98V XL ) | 479 zł |
Sava Eskimo HP2 ( 215/55 R17 98V XL ) 532514 | 489 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V
Ціни на Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V | від 439 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →