Відеокарта Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G
Відео 13Фото 13 |
Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G 4 ГБ / 2825 МГц8 ГБ / 2855 МГц |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Купити Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G
Усі ціни 19 →Sapphire RX6500 XT 11314-01-20G Karta Graficzna | 706 zł |
Sapphire Radeon RX 6500 XT Pulse 4GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-432 | 739 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 6500XT Pulse 4GB | 1 117 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 6500 XT GAM OC 4 GB GDDR6 11314-01-20G | 900 zł |
Економний геймінг
Sapphire Pulse RX 6500 XT — це зараз, мабуть, найдоступніша дискретна відеокарта, яку можна назвати по-справжньому ігровий. Незважаючи на всього 4 ГБ відеопам'яті, дозволяє запускати всі новітні блокбастери на високих налаштуваннях графіки при FullHD-дозволі або на середніх при 2k (хоча для 2k все ж краще доплатити за RX 6600 c 8 ГБ пам'яті).
Для ігор, а не роботи
Шина у Radeon RX 6500 XT вузька PCIe x4, тому бажано використовувати процесор і материнську плату з PCIe 4.0. Втім, в більшості ігор падіння частоти кадрів при підключенні до PCIe 3.0 незначне (близько 10 відсотків). Апаратне прискорення відеомонтажу RX 6500 XT не підтримує. Зате завдяки архітектурі RDNA 2, вміє безліч фірмових технологій AMD FidelityFX для поліпшення картинки в іграх: Super Resolution, Variable Shading, Contrast Adaptive Sharpening та інші.
Без шуму і пилу
Якщо ж говорити конкретно про модифікацію Sapphire Pulse, то це компактна, в довжину менше 20 см, відеокарта з двома теплотрубками і двома вентиляторами. Рівень TDP 130 Вт дозволяє без зайвого шуму розсіювати тепло, а фірмовий додаток TriXX — отримати безкоштовну надбавку FPS шляхом нескладного оверклокінгу. Відеовходів тільки два-цифрові HDMI і Display Port. Але це не економія з боку Sapphire, а офіційна вимога AMD.
Модификації Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G
Ціни на Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G |
---|---|---|---|---|
Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 4G | від 706 zł | 19 пропозицій | ||
Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE 8G | від 949 zł | 2 пропозиції |