Ноутбук Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha
Відео 9Фото 15 | Товар застарів 2021 рікGalaxy |
Модифікації Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha 0
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
Samsung's Galaxy Book Flex2 Alpha brings 11th gen processing for $849
29 квітня 2021466 переглядів
Best Samsung Laptops 2023 | Galaxy Book Go, Galaxy Chromebook 2, Galaxy Book Flex2 Alpha
24 листопада 2022190 переглядів
Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha Review: Impressive and Underrated
2 червня 2021118 843 перегляда
Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha: First Impressions
20 травня 202137 624 перегляда
Galaxy Book Flex2 Alpha for $460, QLED vs AMOLED
2 серпня 20225 064 перегляда
Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha - Underrated GEM !? | Mr. Top 5
16 червня 2023859 переглядів
Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha 13.3" Review
16 січня 202238 165 переглядів
Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Unboxing and First Impressions | BUDGET 2-1 LAPTOP
21 грудня 202116 125 переглядів
Samsung - Galaxy Book Flex2 Alpha 13.3" QLED Touch-Screen #DogRun28
6 липня 20224 370 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
Рекомендуємо
від 18 699 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, ОЗП 32 ГБ, накопичувач 2048 ГБ, вага 1.95 кг
від 6 136 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 5 260 zł
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.24 кг
від 3 799 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 3 649 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 3 299 zł
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.6 кг
від 1 301 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 256 / 512 ГБ, вага 1.74 кг
від 3 899 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2 кг
від 4 749 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.7 кг
від 4 559 zł
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.7 кг
від 5 699 zł
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M2, GPU M2 10-Core, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 256 - 1024 ГБ, вага 1.51 кг
від 2 999 zł
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.3 кг