USB-флешка Samsung BAR Plus 256 ГБ
Відео 11Фото 15 |
Samsung BAR Plus 256Gb |
|
Висока швидкість. Широкі захисні можливості. Підтримка USB 3.1.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung BAR Plus 256 ГБ
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung BAR Plus MUF-256BE3/APC Pendrive Champagne Silver | 114 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG Bar Plus (2020) 256 GB Tytanowy MUF-256BE4/APC | 170 zł |
Samsung Pendrive BAR Plus USB3.1 256 GB Titan Gray SGSAM3256PLTIT1 | 195 zł |
Samsung 256GB BAR Plus Titan Gray USB 3.1 RF-PD-SAM-0012 | 163 zł |
Samsung Samsung BAR Plus 2020 USB 3.1 Flash Drive 256 GB MUF-256BE3/APC | 159 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung BAR Plus
Ціни на Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 32 ГБ | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung BAR Plus 64 ГБ | від 49 zł | 32 пропозиції | ||
Samsung BAR Plus 128 ГБ | від 82 zł | 44 пропозиції | ||
Samsung BAR Plus 256 ГБ | від 114 zł | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →